środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Połowinki wakacji to już tradycja

2018-08-10 09:00:00 (ost. akt: 2018-08-09 08:58:22)
Wójt zachęcał do „odkurzenia warsztatów”

Wójt zachęcał do „odkurzenia warsztatów”

Po raz kolejny w Turzy Małej odbyły się Połowinki Wakacji. Z tej okazji Stowarzyszenie „Kamień milowy z Turzy Małej” dla uczestników tej imprezy przygotowuje wiele atrakcji. Niesamowita atmosfera spowodowała, że połowinki to tradycja wsi.

Co roku przyjeżdzaja do tej malowniczej miejscowości w gminie Płośnica dawni mieszkańcy, rodzina oraz mieszkańcy okolicznych miejscowości.
Zebranych gości powitał Wójt Gmina Płośnica, życząc wszystkim dobrej zabawy. Stowarzyszenie „Kamień milowy z Turzy Małej” przygotowuje specjalnie na ten dzień tradycyjne potrawy, wypieki oraz wiele atrakcji, by wspólnie spędzić czas.
Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Płośnicy zapewniło animacje nie tylko dla dzieci, ale również i dorosłych.

Tradycją już jest uhonorowanie jednego z mieszkańców, w tym roku uhonorowano najmłodszego mieszkańca Turzy Małej, był to Kacper Mikołowski, sołtys wspólnie z Wójtem Gminy Płośnica zachęcał do „odkurzenia warsztatów” i pracy, byśmy w przyszłym roku mogli powitać kolejnych mieszkańców Turzy Małej.

Na festynie można było wspólnie zatańczyć Zumbę, wziąć udział w losowaniu wartościowych nagród, wyrobów lokalnych twórców, skorzystać ze zjeżdżalni, trampolin i wielu innych atrakcji. Ochotnicza Straż Pożarna z Płośnica dla chętnych ochłody przygotowała kortynę wodną i pokaz swoich umiejętności.

Goście pomimo, krótkiej przerwy spowodowanej burzą nie stracili chęci do zabawy do późnych godzin nocnych. Zapraszamy za rok na kolejne połowinki wakacji!

(IP)Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages