środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Uroczyste pasowanie w Szkole Podstawowej w Niechłoninie [zdjęcia]

2017-10-24 20:40:10 (ost. akt: 2017-10-24 19:06:20)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

W poczet uczniów Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Niechłoninie przyjęto uczniów klasy pierwszej.

Uroczystość odbyła się przy licznie zgromadzonej publiczności. W tym wyjątkowym wydarzeniu uczestniczyli: wójt Gminy Płośnica Krzysztof Groblewski, przedstawiciel policji, przewodnicząca Rady Rodziców Jolanta Maciejewska, pracownik GCKiB w Płośnicy Filia w Niechłoninie Beata Kmiecik, radni Gminy Płośnica: Krzysztof Pszenny i Damian Lemański, rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły, a także emerytowani nauczyciele.

Pierwszoklasiści przygotowali program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie, a następnie złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Uczniowie ślubowali, że będą sumiennie wykonywać swoje obowiązki i będą dbać o dobre imię szkoły. Po uroczystej przysiędze przyszedł czas na najbardziej oczekiwany moment - pasowanie na ucznia.

Po uroczystym pasowaniu pierwszaki otrzymały pamiątkowe dyplomy, od uczniów klasy III słodkie prezenty i ciepłe słowa otuchy. Wójt Gminy Płośnica i przedstawiciel policji przekazali nowym uczniom odblaski, aby mogli bezpiecznie podążać do szkoły. Uroczyste pasowanie przygotowały: Beata Maciejewska - wychowawca klasy I i Jadwiga Kosarzycka - wychowawca klasy III.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Michał #2362817 | 31.0.*.* 29 paź 2017 19:12

  To prawda to są te obiecane miejsca pracy

  Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. stop karbonizacji #2358812 | 83.6.*.* 25 paź 2017 13:56

  Czy to prawda ze te nasze kochane dzieciaki będą musiały wdychać powietrze pochodzące ze spalarni opon ktorą ponoć ma się wybudować w naszej wsi niedaleko szkoły?

  Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages