środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Piękny jubileusz par małżeńskich [zdjęcia]

2017-10-10 12:30:02 (ost. akt: 2017-10-10 12:27:20)

Autor zdjęcia: archiuwm UG Płośnica

W Urzędzie Gminy w Płośnicy 5 października odbyła się uroczystość z okazji 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego par z terenu gminy. Były serdeczne gratulacje od wójta, pyszny tort i lampka szampana na zdrowie.

W tym roku Złote Gody obchodzili Państwo: Helena i Marian Gauden z Płośnicy, Marianna i Tadeusz Giesek z Niechłonina, Małgorzata i Leon Krezymon z Rutkowic, Janina i Bolesław Ławiccy z Przełęka Małego, Lidia i Kazimierz Maciejewscy z Zalesia, Zofia i Bronisław Nadolscy z Wielkiego Łęcka, Elżbieta i Henryk Rudniccy z Zalesia, Teresa i Józef Świątkowscy z Turzy Małej, Regina i Henryk Wiśniewscy z Gralewa.

Wójt Gminy Płośnica – Krzysztof Groblewski oraz wiceprzewodniczący Rady Gminy – Jerzy Duda odznaczyli jubilatów medalem za długoletnie pożycie małżeńskie, nadanym przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, a także wręczyli okolicznościowe upominki i kwiaty.

— Wspólne pół wieku to dowód wzajemnej miłości i zrozumienia. Jesteście przykładem mądrego życia i wzorem dla młodych, którzy decydują się związać węzłem małżeńskim, zakładając rodzinę — powiedział wójt. Następnie odczytał list gratulacyjny od Wojewody Warmińsko-Mazurskiego – Artura Chojeckiego, skierowany do jubilatów.

Wszystkim parom małżeńskim wójt złożył serdeczne gratulacje, wyrazy uznania oraz życzenia spełnienia marzeń, długich lat życia w zdrowiu i miłości w otoczeniu kochającej rodziny, dzieci i wnuków oraz doczekania kolejnych wspólnych rocznic.

Specjalnie dla jubilatów wystąpił zespół śpiewaczy „Echo” ze Skurpia z repertuarem budzącym miłe wspomnienia.

Na zakończenie uroczystości Krzysztof Groblewski zaprosił wszystkich na tort i lampkę szampana.
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Ciągle to samo #2353689 | 37.47.*.* 18 paź 2017 17:16

  Występy te same od lat , to już nudne

  Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Pytanie #2350154 | 5.172.*.* 13 paź 2017 18:36

  Który z tych dziadków to wójt?

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages