środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Najlepsi w nauce i sporcie w gminie Płośnica

2017-10-09 12:02:40 (ost. akt: 2017-10-09 12:19:02)

Autor zdjęcia: archiuwm UG Płośnica

Na posiedzeniu uroczystej sesji Rady Gminy Płośnica wójt Krzysztof Groblewski wraz z przewodniczącym Rady Janem Makowskim wręczyli nagrody i pogratulowali najzdolniejszym uczniom oraz absolwentom życząc dalszych sukcesów.

Podziękowano także nauczycielom, przygotowującym uczniów do udziału w konkursach, olimpiadach, turniejach: Beacie Bobrowskiej, Annie Karskiej, Krzysztofowi Płoskońskiemu, Tomaszowi Rusin, Annie Ludwiczak, Kazimierzowi Sosińskiemu, Małgorzacie Płoska, Alinie Rusin, Katarzynie Kielman, Małgorzacie Rogalskiej, Markowi Dwórznikowi.

Wójt nie zapomniał i o rodzicach gratulując im tak zdolnych i ambitnych dzieci.
Nagrody za osiągnięcia w roku szkolnym 2016/2017 odbierali finaliści oraz laureaci powiatowych, wojewódzkich i ogólnopolskich konkursów – między innymi z biologii, matematyki, wiedzy o Janie Pawle II, literackich oraz sportowych — w piłce ręcznej, tenisie stołowym, szachach czy kickboxingu.

Nagrodzeni uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gródkach: za wzorowe zachowanie, wysokie wyniki w nauce oraz osiągnięcia naukowe: Julia Wielongowska – wzorowe zachowanie, średnia ocen pow. 5,5, laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii, Miłosz Niścigorski, Wojciech Kozłowski — wzorowe zachowanie, średnia ocen pow. 5,5, Jakub Tomasz Rusin – wzorowe zachowanie, średnia ocen pow. 5,5, finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii, Matematyki, III miejsce w etapie rejonowym Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia,
Magdalena Antkowicz — wzorowe zachowanie, średnia ocen pow. 5,5, finalista etapu Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły-Jana Pawła II ”Papież Słowianin”, laureat Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „Naród Silny Rodziną”, Aleksandra Zajdzińska — wzorowe zachowanie, średnia ocen pow. 5,5, finalista etapu Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły-Jana Pawła II ”Papież Słowianin”, Filip Rejman — wzorowe zachowanie, średnia ocen pow. 5,5, I miejsce w etapie rejonowym Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia.
Za osiągnięcia w sporcie (indywidualnie): Zuzanna Bartykowska – III miejsce w Mistrzostwach woj. Warmińsko-Mazurskiego w Szachach, Krystian Nowakowski- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Szachach, Tomasz Grochowski – III miejsce Mistrzostwa Polski w Kickboxingu, Paweł Kubiński — I miejsce Mistrzostwa Polski w Kickboxingu, Jakub Rusin — III miejsce w Województwie, I miejsce w Powiecie w Szachach Indywidualnych.
Za osiągnięcia w sporcie (drużynowo): I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Działdowskiego w Drużynowych Szachach Szkół Gimnazjalnych: Krystian Nowakowski, Zuzanna Bartykowska, Marcin Rostkowski, Jakub Tomasz Rusin,
III miejsce w mistrzostwach Powiatu Działdowskiego w Piłce Ręcznej Chłopców.
Nagrodzeni uczniowie Szkoły Podstawowej w Gródkach:
Zofia Fabisiak – I miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologiczno-Przyrodniczym.

Nagrodzeni uczniowie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Niechłoninie: Dominik Skonieczek – I miejsce w wojewódzkim konkursie literackim „Naród silny rodziną’,
Jakub Pszenny — I miejsce w Mistrzostwach Polski Kadetów w Kick-boxingu, Angelika Wyka – I miejsce w Konkursie Powiatowym Twórczości Własnej „Złote Piórko”.

Nagrodzeni uczniowie Szkoły Podstawowej w Wielkim Łęcku:
za osiągnięcia w sporcie (drużynowo): III miejsca w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego dziewcząt: Kinga Senwicka, Weronika Kudrzycka.

Nagrodzeni uczniowie Szkoły Podstawowej im. Ewy Szelburg Zarembiny w Płośnicy: za osiągnięcia w sporcie (indywidualnie): Agnieszka Stempka -II miejsce w Turnieju w Kickboxingu, Wiktoria Bagniewska — I miejsce w Mistrzostwach Polski w Kickboxingu,
Za osiągnięcia w sporcie (drużynowo): I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców, III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages