środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Rekreacyjny Rajd Rowerowy - „Rowerem po Gminie Płośnica”

2017-07-28 15:28:22 (ost. akt: 2017-07-28 11:46:27)

Autor zdjęcia: archiwum UG Płośnica

Pomimo kapryśnej pogody, odbył się 3 Rekreacyjny Rajd Rowerowy po Gminie Płośnica. W rajdzie udział wzięło 26 miłośników dwóch kółek. Byli to zarówno dzieci jak i dorośli w różnych kategoriach wiekowych od 5 do 77 lat. 


Uczestnicy na rajd wyruszyli o godz. 9.30 spod Urzędu Gminy. Cała trasa przejazdu to niespełna 30 km, która przebiegała przez malownicze zakątki gminy. Rajd rowerowy prowadzony był w tempie dostosowanym do możliwości uczestników, a nad bezpieczeństwem czuwały służby porządkowe OSP Płośnica oraz Policji.


Głównym celem rajdu była popularyzacja walorów krajoznawczo – turystycznych Gminy Płośnica oraz turystyki rowerowej i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.
Po zakończeniu rajdu wszyscy uczestnicy mogli posilić się kiełbaską z grilla, przygotowaną przez strażaków OSP Płośnica oraz ciastem upieczonym przez panie ze Stowarzyszenia „Kamień Milowy” z Turzy Małej. 


Wójt Gminy Płośnica Krzysztof Groblewski jako organizator oraz uczestnik dziękuje wszystkim wytrwałym za udział w  rajdzie, służbom porządkowym za pomoc w organizacji, paniom za pyszne wypieki i zaprasza wszystkich chętnych na następne organizowane wycieczki rowerowe.

oprac.mcz

dzialdowo@gazetaolsztynska.pl
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages