środa, 27 stycznia 2021. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Warsztaty wiosenno-wielkanocne

2017-04-22 12:05:07 (ost. akt: 2017-04-22 10:14:46)

Autor zdjęcia: archiwum organizatora

W Punkcie Przedszkolnym w Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Niechłoninie odbyły się warsztaty wiosenno-wielkanocne. Zajęcia skierowane były do dzieci oraz ich rodziców.


Warsztaty poprowadziły panie Beata Kmiecik i Bernadeta Kępka, które zaprezentowały zebranym techniki tworzenia ozdób związanych z wiosną oraz Wielkanocą. Spotkanie to było świetną okazją do wspólnej zabawy, możliwością do obserwacji swoich dzieci podczas zajęć a także fantastyczną formą spędzania wspólnego czasu.

Maluchy z dużym zaangażowaniem wykonywały swoje zadania, z radością prezentowały swoje prace. Rodzice zaś mogli wykazać się inwencją twórczą, a także pochwalić swoimi zdolnościami manualnymi. Przygotowane kreponowe kwiaty oraz jajka - pisanki posłużyły nie tylko do dekoracji sali, ale każdy z uczestników mógł zabrać swoje wyroby do domu tak by stanowiły świąteczny wystrój mieszkania.
Więcej zdjęć >>>

Joanna Pankowska-Iwan - wychowawca grupyCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages