Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Złote Gody par małżeńskich

2016-11-02 12:29:15 (ost. akt: 2016-11-02 12:38:01)

Autor zdjęcia: archiwum UG

28 października w Urzędzie Gminy w Płośnicy odbyła się uroczystość z okazji 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego par z terenu Gminy Płośnica.

Zobacz także: Złote gody w Gminie Rybno [zdjęcia] Złote gody w Gminie Rybno [zdjęcia] W czwartek (20 października) o godz. 18.00, w Restauracji „Świtezianka” w Rybnie, odbyła się uroczystość wręczenia medali z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego....

W tym roku Złote Gody obchodzili: Państwo Jadwiga i Lech Bońkowscy z Płośnicy, Karolina i Ignacy Budzińscy z Jabłonowa, Helena i Kazimierz Kumosa z Gródek, Teresa i Jan Lisieccy z Gródek, Irena i Jan Rudnik z Zalesia, Jadwiga i Jan Rumanowscy z Wielkiego Łęcka, Halina i Czesław Szczepańscy z Płośnicy, Helena i Jerzy Ślizdzy z Przełęka, Halina i Wiesław Truszczyńscy z Zalesia, Irena i Eugeniusz Wiśniewscy z Płośnicy.

Wójt Gminy Płośnica – Krzysztof Groblewski oraz przewodniczący Rady Gminy – Jan Makowski wręczyli Jubilatom medale za długoletnie pożycie małżeńskie, nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, a także okolicznościowe upominki i kwiaty.

Wójt Gminy Płośnica odczytał również list gratulacyjny wojewody warmińsko-mazurskiego – Artura Chojeckiego.

Wszystkim Parom Małżeńskim wójt złożył serdeczne gratulacje, wyrazy uznania oraz życzenia spełnienia marzeń, długich lat życia w zdrowiu i miłości w otoczeniu kochającej rodziny, dzieci i wnuków oraz doczekania kolejnych wspólnych rocznic.
Z okazji tak wyjątkowego jubileuszu życzenia złożyli również: Jan Makowski – przewodniczący Rady Gminy, Katarzyna Zakrzewska – sekretarz Gminy, Anna Lempek – skarbnik Gminy, Magdalena Pawelska – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Płośnicy oraz Anna Rozentalska – kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.
Specjalnie dla Jubilatów wystąpił zespół śpiewaczy „Echo” ze Skurpia z zabawnym repertuarem oraz scenką kabaretową. Gościom przypadły również do gustu fraszki Jana Sztaudyngera, które przedstawiła Magdalena Pawelska.

Na zakończenie uroczystości wójt zaprosił wszystkich na tort i poczęstunek.

oprac.mcz
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. gosc #2113202 | 82.160.*.* 15 lis 2016 17:04

    apelujemy o zatrudnianie osob z gminy płośnica a nie z obcej gminy!

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages