Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Gralewo wywalczyło mistrzostwo gminy w piłce siatkowej

2016-02-26 10:48:35 (ost. akt: 2016-02-26 11:22:33)

Autor zdjęcia: Elżbieta Kamińska

W gminie Płośnica zakończyły się ligowe rozgrywki piłki siatkowej drużyn sołeckich o puchar wójta Krzysztofa Groblewskiego. W sobotę, 20 lutego zawodnicy rozegrali ostatnie mecze czwartej kolejki.

Siatkarze z Gralewa z dorobkiem kompletu punktów (14) obronili pozycję lidera i potwierdzili mistrzowską formę. Najciekawszym, bo decydującym o kolejnych miejscach meczem tej kolejki było ostatnie spotkanie, w którym drużyny ze Skurpia i Zalesia (1:1) walczyły o kolejne medalowe miejsca. Zdobyte w tym meczu punkty zdecydowały o drugim miejscu Zalesia (10pkt) i czwartym Skurpia (8 pkt). Trzecią drużyną turnieju zostali siatkarze z Gródek (9pkt).

Na zakończenie turnieju dyrektor SP w Płośnicy Ewa Smoluk pogratulowała drużynom osiągnięć, podziękowała za sportową rywalizację na boisku i emocje, które wszyscy przeżywali podczas rozgrywek. Zaprosiła chętne zespoły na salę gimnastyczną w Płośnicy, ponieważ są tu doskonałe warunki do treningów. Razem z radnymi gminy Krzysztofem Kornelskim, Zbigniewem Skonieczek i sołtysem Jerzym Dudą wręczyła w imieniu wójta zwycięskim drużynom puchary, a wszystkim pozostałym zespołom za udział w ligowych rozgrywkach pamiątkowe statuetki i dyplomy. Młodzi radni Damian Lemański z Zalesia i Sebastian Zawadzki z Gródek reprezentowali swoje sołectwa na parkiecie i brali aktywny udział w rozgrywkach.

Organizatorzy dziękują dyrektorom szkół w Płośnicy - Ewie Smoluk i w Niechłoninie - Marzenie Monczewskiej za współpracę przy organizacji rozgrywek. Zawody sędziował Krzysztof Płoskoński.

Podsumowując przebieg turnieju można stwierdzić, że mamy na terenie gminy liczne zespoły w których młodzież nie tylko spełnia się sportowo, ale przy tym godnie i dumnie reprezentuje na forum gminy swoje miejscowości.

Klasyfikacja końcowa:
1. Gralewo 14 pkt
2. Zalesie 10 pkt
3. Gródki 9 pkt
4. Skurpie 8 pkt
5. Jabłonowo 7 pkt
6. Płośnica 4 pkt
7. Niechłonin 4 pkt
8. Mały Łęck 0 pkt

Gralewo:
Krystian Zakrzewski, Sebastian Nowak, Daniel Kaczmarski, Marceli Kaczorek, Paweł Chechłowski, Hubert Józefko, Przemysław Krzykowski, Kacper Kornelski, Alan Kaczorek.

Zalesie:
Damian Lemański, Damian Ławicki, Dariusz Gawęda, Patryk Mątowski, Artur Mątowski, Marcin Kłos, Mikołaj Stańczak.

Gródki:
Krzysztof Krajewski, Marcin Sztuba, Mateusz Ciesielski, Szymon Woźniak, Szymon Krajewski, Arkadiusz Czechrowski, Sebastian Zawadzki, Bartosz Iwański, Mariusz Kępka, Karol Michalski.

Skurpie:
Tomasz Smyczyński, Radosław Boćkowski, Mariusz Leoniak, Patryk Boćkowski, Mateusz Płocharski, Patryk Szczotka, Dawid Filip.

Jabłonowo:
Dawid Kordowski, Paweł Kosin, Radosław Rychcik, Cezary Lech, Arkadiusz Kempka, Bartosz Stempka.

Płośnica:
Szymon Szymański, Szymon Biernat, Artur Stempka, Wiktor Nasiłowski, Dawid Trzaskalski, Krystian Świniarski, Bartosz Świniarski, Damian Cybulski, Krzysztof Cybulski, Piotr Klonowski, Piotr Stempka.

Niechłonin:
Sebastian Długiński, Przemysław Skonieczek, Julia Maciejewska, Marcin Ampulski, Paweł Stańczak, Arkadiusz Sobiech, Tomasz Sobiech, Mateusz Zbrzyzny, Kamil Sobiech.

Mały Łęck:
Marcin Rynkowski, Paulina lejman, Kacper Lejman, Patryk Golon, Dominik Klejs, Daniel Rudnicki, Mateusz Świniarski, Renata Kłos, Dawid Sieński, Piotr Kłosowski.

Elżbieta Kamińska
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (6) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Dzień Kobiet #1949893 | 217.99.*.* 9 mar 2016 23:05

  GOK oferuje kolejną imprezę, tym razem z okazji Dnia Kobiet i miejmy nadzieję że dyrektowka wyciągnęła wnioski po koncercie walentynkowym. Co za koszmar zaprosić na romantyczny koncert w wykonaniu Zielonych Ludków. Dobór repertuaru taki sam jak sama dyrektorka - niewypal!!!! Mam nadzieję że instruktorzy wzięli sprawy w swoje ręce a ta im na to pozwoliła i będzie to coś wspaniałego. Obyśmy się nie zawiedli kolejny raz, chociaż raz.

  Ocena komentarza: warty uwagi (22) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. biblioteka w Płośnicy #1949600 | 217.99.*.* 9 mar 2016 18:13

   Kiedy w końcu zrobi ktoś porządek ze smrodem papierosowym w bibliotece i na korytarzu w okolicy biblioteki? Czy zakaz palenia na terenie obiektów użytku publicznego i zakładow pracy nie obowiązuje pani dyrektor?

   Ocena komentarza: warty uwagi (16) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   1. ponowne wybory #1948993 | 217.99.*.* 8 mar 2016 21:50

    http://www.zielonysztandar.com.pl/2015/0 6/pis-planuje-powtorzyc-wybory-samorzado we/

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

   2. Jest szansa i nadzieja w gminie Płośnica #1947585 | 217.99.*.* 6 mar 2016 19:28

    https://wzzw.wordpress.com/2016/01/21/%E 2%96%A0%E2%96%A0-beda-wczesniejsze-wybor y-samorzadowe/ Być może będzie szansa na wymianę wójta który nie reaguje na skargi i problemy składane przez mieszkańców naszej gminy. Wybierzemy takiego, który w końcu zrobi z tym porządek.

    Ocena komentarza: warty uwagi (10) ! - + odpowiedz na ten komentarz

   Zagraj w GRY.wm.pl

   • Goodgame Empire
   • Goodgame Big Farm
   • Goodgame Poker
   • Shadow Kings - The Dark Ages