środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Turniej badmintona z okazji Dnia Kobiet

2015-03-09 16:33:32 (ost. akt: 2015-03-09 16:48:02)

Autor zdjęcia: nadesłała Elżbieta Kamińska

W przededniu Święta Kobiet w sobotę, 7 marca, z myślą o paniach w gminie Płośnicy odbył się po raz pierwszy Amatorski Turniej Badmintona Kobiet o puchar wójta Krzysztofa Groblewskiego.

Celem turnieju było promowanie aktywności ruchowej ze specjalnością badmintona oraz rozpropagowanie badmintona jako dyscypliny możliwej do uprawiania przez osoby z różnych grup wiekowych.

W zawodach uczestniczyły zawodniczki z Gródek, Gralewa, Przełęka i Płośnicy. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym. W sumie zostało rozegranych 36 meczów na dwóch boiskach, podczas których paniom towarzyszyła atmosfera sportowej rywalizacji, wspaniały doping, a przede wszystkim dopisywał humor. Zawodniczki prezentowały bardzo wyrównane umiejętności. Po zakończeniu rozgrywek najlepszą badmintonistką okazała się Bożena Franckiewicz z Gralewa. Drugie miejsce zajęła Jolanta Urbańska z Gródek. O trzecim miejscu Sylwii Kornelskiej z Gralewa zdecydował dopiero wynik bezpośredniego spotkania z Sylwią Kaczorek również z Gralewa, która ostatecznie zajęła czwarte miejsce .

Na zakończenie wójt gminy Krzysztof Groblewski i radny Krzysztof Kornelski wręczyli najlepszym zawodniczkom puchary i pamiątkowe dyplomy. Wójt wszystkim paniom z okazji ich święta złożył życzenia i wręczył tulipany. Między meczami panie relaksowały się przy słodkim poczęstunku. Zawody sędziowali Krzysztof Płoskoński, Łukasz Beksa i wójt Krzysztof Groblewski.

Organizatorzy mają nadzieję, że zamierzony cel został osiągnięty, a turniej zapoczątkowało nową tradycje sportowych rozgrywek badmintona pań z gminy Płośnica.

Klasyfikacja końcowa:
1. Bożena Franckiewicz - Gralewo
2. Jolanta Urbańska - Gródki
3. Sylwia Kornelska - Gralewo

W zawodach udział wzięły:
Gralewo: Bożena Franckiewicz, Sylwia Kaczorek, Sylwia Kornelska,
Gródki: Jolanta Rutyna, Jolanta Urbańska,
Przełęk: Małgorzata Rogalska,
Płośnica: Jolanta Fiałkowska, Anna Rozentalska, Elżbieta Kamińska.


Elżbieta Kamińska
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (9) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages