środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Mirosław Kania ze Skurpia wygrał turniej tenisa stołowego oldbojów

2015-02-25 17:45:10 (ost. akt: 2015-02-25 17:53:25)

Autor zdjęcia: Elżbieta Kamińska

Po raz kolejny sala gimnastyczna SP w Płośnicy gościła miłośników tenisa stołowego. W minioną sobotę, 21 lutego, odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego Oldbojów o puchar Wojciecha Podowskiego kierownika NZOZ "SANOMED" w Płośnicy.

W rozgrywkach uczestniczyli tenisiści ze Skurpia, Gródek, Wielkiego Łęcka , Płośnicy i Lidzbarka. Uczestników powitał Wójt Gminy Krzysztof Groblewski, który życzył im sportowych sukcesów.
Zawody rozegrano systemem każdy z każdym. Od pierwszego pojedynku Mirosław Kania ze Skurpia był nie do pokonania i z kompletem punktów wygrał turniej. Drugą lokatę zajął Roman Samek z Gródek, który uległ tylko mistrzowi. Trzeci wynik w klasyfikacji końcowej uzyskał Dariusz Płoskoński z Wielkiego Łęcka. O kolejnych miejscach przy wyrównanej liczbie punktów decydowały sety.
Na zakończenie patron turnieju i sponsor nagród Wojciech Podowski wręczył najlepszym zawodnikom puchary i pamiątkowe dyplomy, a Elżbiecie Kamińskiej podziękowanie za pomoc w organizacji turnieju. Był to wyjątkowy turniej, ponieważ wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale za udział, które sprawiły im nie tylko niespodziankę, ale również ogromną radość. Wojciech Podowski otrzymał od organizatorów podziękowanie za sponsorowanie nagród i zaangażowanie w przygotowanie oprawy zawodów.

Klasyfikacja końcowa:
1. Mirosław Kania - Skurpie
2. Roman Samek - Gródki
3. Dariusz Płoskoński - Wielki Łęck


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages