Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

W sobotę można oddać krew w Gródkach

2015-02-09 13:30:09 (ost. akt: 2015-02-09 13:35:10)

Autor zdjęcia: Paweł Berkolec

W najbliższą sobotę (14 lutego) Klub Honorowych Dawców Krwi w Gródkach organizuje kolejną akcję poboru krwi. Odbędzie się w tutejszym gimnazjum w godzinach 8.00-10.30. Poprzednie akcje w w tej miejscowości były wielkim sukcesem.

Do udziału w akcji zaprasza prezes Klubu HDK w Gródkach Wiesław Ruciński:

— Przekazałem zaproszenia strażakom i radnym z naszej gminy. Mam nadzieję, że przyjadą też pracownicy Urzędu Gminy. Zapraszam wszystkich chętnych w wieku 18-65 lat.

W poprzednich akcjach, zorganizowanych w Gródkach, uczestniczyli tutejsi strażacy i inni mieszkańcy oraz osoby z Płośnicy i okolicznych miejscowości. Oddawał krew tutejszy wójt, przyjeżdżali także krwiodawcy spoza tej gminy.

— W ubiegłym roku w czterech akcjach zebraliśmy 47 litrów krwi. A w tym roku planujemy zorganizować pięć takich akcji — informuje prezes Ruciński.

Klub Honorowych Dawców Krwi w Gródkach działa przy tutejszej Ochotniczej Straży Pożarnej. Jest najmłodszy w powiecie działdowskim. Obecnie należy do niego 22 osób. — Ale na naszej liście jest stu krwiodawców, którzy w razie potrzeby, na telefon, są gotowi oddać swoją krew ludziom potrzebującym — dodaje prezes.

ako


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na ilowo.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages