Poniedziałek, 23 lipca 2018. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

Dzień Papieski w Płośnicy

2014-10-13 19:35:16 (ost. akt: 2014-10-13 18:11:58)

Autor zdjęcia: GOK Płośnica

W niedzielę, 12 października, w kościele PW. Św. Barbary w Płośnicy odbyła się uroczysta msza święta poświęcona Św. Papieżowi Janowi Pawłowi II. W bieżącym roku obchodziliśmy XIV Dzień Papieski pod hasłem: „Jan Paweł II – Świętymi Bądźcie”.

Papież swoim pontyfikatem podkreślał, że głównym powołaniem każdego człowieka jest powołanie do świętości.
Świętość wg Jana Pawła II: „Świętość stanowi kres drogi nawrócenia, ponieważ „nie jest ono celem samo w sobie, ale raczej pielgrzymowaniem do Boga, który jest świętym. Być świętym znaczy naśladować Boga i sławić Jego imię w dziełach, których dokonujemy w naszym życiu.”
Specjalnie na tę uroczystość Gminny Ośrodek Kultury w Płośnicy przygotował program słowno-muzyczny, poświęcony Św. Papieżowi Janowi Pawłowi II.
W programie zaprezentowała się dziecięca grupa wokalno-recytatorska z GOK w Płośnicy oraz chór parafialny działający przy Kościele PW. Św. Barbary w Płośnicy.Zobacz: „Nie osądzaj książki po okładce” - akcja czytelnicza w bibliotece Gimnazjum nr 2 w Działdowie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na http://dzialdowo.wm.plw ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutajProblem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages