Poniedziałek, 23 lipca 2018. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

„Na dobry początek” – uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w punktach przedszkolnych w Gminie Płośnica

2014-09-07 10:32:36 (ost. akt: 2014-09-07 09:11:21)

Autor zdjęcia: nadesłała Anna Rozentalska

Nowy rok szkolny rozpoczęły punkty przedszkolne w Płośnicy, Gródkach, Niechłoninie, Skurpiu i Wielkim Łęcku, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.Od samego rana panował gwar. Starsze dzieci z uśmiechem wracały do swych grup po wakacyjnej przerwie, dla niektórych przedszkolaków dzień ten był jednym z najtrudniejszych dni, ponieważ po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola.
W uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego w Płośnicy, Wielkim Łęcku i Skurpiu uczestniczył również wójt gminy Płośnica Krzysztof Groblewski, który wręczył dzieciom wyprawki przedszkolaka. Maluchy ze wszystkich punktów przedszkolnych otrzymały plecaki, teczki, piórniki, odblaski i worki na kapcie.

Przedszkolaków i ich rodziców serdecznie powitali również sekretarz gminy Katarzyna Zakrzewska, osoby koordynujące projekt: Justyna Żywicka i Anna Rozentalska, dyrektorzy szkół, sprawujący nadzór nad placówkami, oraz wychowawcy grup:
PP w Płośnicy – wychowawca Joanna Obarek, dyrektor Ewa Smoluk
PP w Gródkach – wychowawca Alicja Ornowska, dyrektor Marzena Jargoła
PP w Niechłoninie – wychowawca Emilia Cybulska, dyrektor Marzena Monczewska
PP w Skurpiu – wychowawca Ewa Józefowicz, dyrektor Ewa Smoluk
PP w Wielkim Łęcku – wychowawca Beata Grędzińska, dyrektor Kazimierz Sosiński.

Wszystkim przedszkolakom życzymy miłego pobytu w przedszkolach. Rodziców natomiast zapraszamy do współpracy i aktywnego udziału w życiu placówek.
Projekt „Na dobry początek” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

nadesłała Anna Rozentalska

Zobacz: Ponad 1000 osób odwiedziło Festiwal Naukowy „Piknik pod gwiazdami”Tylko ciekawe informacje

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na http://dzialdowo.wm.plw ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutajProblem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (9) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages