środa, 21 listopada 2018. Imieniny Janusza, Marii, Reginy

Uczniowie poznali specyfikę pracy policjanta

2014-05-23 21:10:14 (ost. akt: 2014-05-23 21:16:54)

Autor zdjęcia: archiwum policji

Działdowscy policjanci zaprezentowali specyfikę pracy policjanta oraz zasady naboru do Policji. Prezentacja odbyła się w ramach dnia otwartego w Zespole Szkół w Gródkach, którego oferta kształcenia obejmuje również klasy o profilu „mundurowym”.

W piątek (23 maja) Zespół Szkół w Gródkach zorganizował „Dzień Otwarty Szkoły”, w ramach, którego uczniowie gimnazjów mogli zapoznać się ofertą kształcenia tej placówki oświatowej. Szkoła od kilku lat prowadzi również klasę o profilu policyjnym. Z tego też względu policjanci przygotowali swoje stoisko, przy którym młodzież mogła zapoznać się ze specyfiką służby w Policji oraz zobaczyć umundurowanie i wyposażenie policyjne. Uczniowie kończący szkołę średnią mieli także okazję uzyskać przydatne informacje na temat procedury kwalifikacyjnej, otrzymać przydatne materiały oraz obejrzeć filmy instruktażowe dot. rekrutacji. Dodatkową atrakcją był pokaz tresury psa służbowego oraz prezentacja sprzętu do zabezpieczania śladów kryminalistycznych.

Wszystkie osoby zainteresowane pracą w Policji mogą znaleźć niezbędne informację na ten temat również na stronie internetowej www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na http://dzialdowo.wm.plw ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie: Igor Hrywna

Tylko ciekawe informacje
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ;) #1402691 | 85.219.*.* 25 maj 2014 18:20

    Na pierwszej focie niezłe zgrabne kolanko widać:)Gość w mundurze ma minę jakby młodą dziewczynę do łóżka rozbierał z kamizelki:)Podniecił się:) Po prawdzie co daje klasa nibymundurowa do ewentualnego przyjęcia do pracy w Policji?Nie oszukujcie tych dzieciaków-taka klasa nie daje NIC. Pies z Komisariatu w Lidzbarku-obecni nibywłodarze w Komendzie Działdowskiej swoimi działaniami doprowadzili do tego że w Działdowie nie ma żadnego psa-ani tropiącego ani obronnego.Wstyd. Dobrze chociaż że w tym artykule nie widać w stoisku nibypolicyjnym kalendarza z 2013r jak ostatnio:)

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages