Poniedziałek, 23 lipca 2018. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

Gmina w obiektywie

2014-04-23 18:37:45 (ost. akt: 2014-04-23 19:20:19)
ilustracja do treśći

ilustracja do treśći

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Regionalna dyrekcja Lasów Państwowych w Olsztynie, wójt gminy Płośnica, Krzysztof Groblewski oraz Gminny Ośrodek Kultury w Płośnicy ogłaszają II edycję konkursu "Gmina Płośnica w obiektywie" pod hasłem "Odkryj to, co nieodkryte".

Tym razem przedmiotem fotografii powinny być ciekawe i urokliwe, nieodkryte miejsca, zabytki przyrody lub zwierzęta gminy. Konkurs otwarty jest dla wszystkich fotografujących. Zdjęcia należy nadsyłać do 30 maja, rozstrzygnięcie nastąpi 10 czerwca. Regulamin i więcej informacji na www.gokplosnica.pl i www.plosnica.pl.

mcz

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na dzialdowo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (5) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. propozytion number two (na majówkę) #1383267 | 83.9.*.* 26 kwi 2014 14:03

  A może by tak np. miłośnicy nording walking wybraliy się na majowkę pod hasłem"Szlakiem dzikich wysypisk śmieci w gminie Plośnica"Sekcja zwiadowcza mialaby najlatwiejsze zadanie, gdyż nie musialaby dlugo szukać. Wszystko przy glownych drogach.Sekcja szperaczy powinna "skontrolować" kilka workow.Pewnie jakieś adresy by się znalazły.Dokumentaliści powinni walnąć jakąś fotę na tle krajobrazów księżycowych(każda przyzwoita wycieczka musi się pochwalić zdjęciem w gazecie). No i na koniec wielkie ognisko najlepiej przy fontannie wP losnicy.W przypadku zagrożenia poż wielkie strumienie wody w zasięgu ręki.Można połączyć przyjemne z pożytecznym? Oczywiście!!

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Już czas najwyższy! #1381822 | 178.56.*.* 24 kwi 2014 15:34

  Stwórzcie lepiej sekcję fotograficzną! Nauczcie dzieci i mlodzież robić zdjęcia. I dopiero ogłaszajcie konkursy. Nie czekajcie na gotowe! Zróbcie coś sami!

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. kluge #1381617 | 82.160.*.* 24 kwi 2014 11:53

  Tak, już czas udokumentować na zdjęciach średniowiecze- XXI wieku, bezlik polnych dróg pełnych dziur i błota łączących miejscowości. Nawet te asfaltowane nie są w należytym stanie.

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. I miejsce gwarantowane #1381600 | 83.9.*.* 24 kwi 2014 10:45

  proponuję wziąść się za porządki i zająć się tonami śmieci które zalegają rowy,lasy. Wstyd p0ruszać się lokalnymi drogami bo obok nich dzikie wysypiska smieci.Idą święta , nie wiadomo jak je uczcić a może by tak posprzątać trochę.A wtedy przestaną gadać, że Plosnica to najbardziej zasmiecona gmina

  Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages